MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU

MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 1
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 2
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 3
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 4
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 5
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 6
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 7
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 8
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 9
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 10
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 11
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 12
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 13
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 14
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 15
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 16
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 17
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 18
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 19
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 20
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 21
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 22
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 23
MARTI YENGEÇ İSTİRİDYE GRUBU 24
Maskot üretiminde markamızın, bütün lider markalar için uluslararası tek tercih seçeneği olmasının nedeni; 20 yılı aşkın bilgi birikimi, ihracat deneyimi ve yüksek kalite standardıdır. Spor maskotlarından gıda maskotlarına, hayvan maskotlarından teknoloji maskotlarına  varan geniş ürün yelpazemizle,  orijinal çizimlere  kusursuz benzerlikte üretimimizle, hafiflik devrimi yaratan ve maksimum hareket yeteneği sağlayan yüksek teknolojimizle, konforlu kullanımı gözeten maskot tasarımlarımız ve uzman ekibimizle, karakterine değer veren lider markaların partneri olmaktan gururluyuz.  

Yüksek teknoloji, kaliteli maskot üretiminin temel taşı olmakla birlikte, makineyi kullanan operatörün yeterliliği, projenin uzman ekip tarafından finale kadar takibi ve kurumsal iletişimin gücü 'en iyi ve mükemmel' sonuç için çok önemlidir. Ergonomi, hafiflik, animatör konforu, havalandırma gücü, batarya güvenliği, estetik kalitesi, hareket yeteneği ve satış sonrası destek gibi unsurların hepsi bir araya geldiğinde maskot kalitesi ortaya çıkar. 'En iyi maskot üretimi' demek, bütün bu özelliklerin bir araya gelmesi demektir. Maskot fiyatları, karakterin formuna ve yeteneğine göre değişim göstermekle birlikte; üretim için gerekli olan bütün donanıma sahip olan şirketimiz Maskot, kalitesine oranla en uygun fiyatlı maskotları sunmakla da tektir.  

Maskot üretimi konusunda edindiğimiz 20 yıllık deneyim sonucunda; en hafif, en rahat, en ergonomik, en konforlu, en estetik sonuçları alabiliyoruz. Bu konuda dünyada tek olmamızın nedeni, başka hiçbir üreticinin geçmişinde olmayan maskot çeşidine, uzman ekibe ve ileri teknolojide bir makine parkuruna sahip oluşumuzdur.

Son iki yıldır, aynı yüksek kalitede maskotları çok daha hızlı üretiyor olmamızın nedeni ara vermeden sürdürmüş olduğumuz arge çalışmalarımızdır. Çünkü bir maskot etkinlik tarihine yetiştirilmediği durumda, ne kadar yüksek kalitede üretildiğinin bir anlamı yoktur. Sonuç olarak; gönül rahatlığı ile söyleyebiliyoruz ve rakamlarla kanıtlayabiliyoruz ki; en kaliteli maskotu en hızlı şekilde yerine ulaştıran tek maskot üreticisi biziz. 😊 Dünyanın neresinde olduğunuzun hiçbir önemi yok! Eğer etkinlik tarihinize daha yirmi gün varsa, bize hemen ulaşın! Yapmanız gereken tek şey, karakterinizin jpeg çizimini göndermek olacaktır. "Ama çok uzaksınız, nasıl iletişim kuracağız, maskotun üretim aşamalarını nasıl takip edeceğiz?" diye düşünmeyin!

Yıl olmuş 2017! Üretim sahamızdan anında videolar paylaşıyor, kritik noktalarda onayınızı alıyoruz. Ki şunu belirtmekte de fayda görüyorum; hiç gerek yok! Üretim görüntülerini paylaşalım ama siz geri kalanı bize bırakın! Yaratıcı ekibimiz zaten renk, doku, form, dengeler ve dozlar konusunda sizden titizdir. Biz; hem hareket yeteneğini, hem güvenliği, hem de estetiği ve orijinal benzerliği gözeterek ilerliyor, olabilecek en mükemmel sonucu size sunuyoruz. Gülüşün ifadesi, gamzenin derinliği ve etkisi gibi sizin belki de öngöremeyeceğiniz pek çok detayın üzerinde duruyoruz.

Bunu neden mi söylüyorum. Çünkü zamanı doğru değerlendirmek önemlidir. Bazen müşterimiz diyor ki; çizimde gözler tam karşıya bakıyor, maskotta da öyle olsun. Biz de diyoruz ki, "ama o zaman maskot sahada izleyicisiyle göz teması kuramaz!" Çizim başka bir şey, maskot başka bir şeydir. Önemli olan karakteristik özellikleri korumak ama maskotun içinde insan olduğunu ve işlevini unutmamaktır.

Herhangi bir karakterin, formu nedeniyle eğer dezavantajları olacaksa, maskot üretimine uygun değilse, bunu da belirtiyoruz. Biz müşterimize sürpriz olabilecek hiçbir noktayı açıkta bırakmıyoruz. Tutamayacağımız hiçbir sözü vermiyoruz.

Siz bu ekibe güvenin, gerisini merak etmeyin! 😊