shipping worldwide since 32 years

ASLAN MAX - UNILEVER

ASLAN MAX - UNILEVER çizim
çizim
ASLAN MAX - UNILEVER 3D
3D

GENÇ VE DİNAMİK !

Aslan Max eski kahramanlarımızdan. Yirmi yedi yıldır pek çok Aslan Max ürettik ve artık o hem genç, hem atletik, hem de sevecen ifadesi tasarımını çok etkili kılmış. 
Bize düşen de, bu tasarımı orjinaline yüzde yüz sadakatle üretmekti. 3D elastomer butik üretim yöntemiyle iri kafası hafif ve çok konforlu oldu.
ASLAN MAX - UNILEVER maskot
maskot
ASLAN MAX - UNILEVER 2
ASLAN MAX - UNILEVER 3
ASLAN MAX - UNILEVER 4
ASLAN MAX - UNILEVER 5
ASLAN MAX - UNILEVER 6
ASLAN MAX - UNILEVER 7
ASLAN MAX - UNILEVER 8
ASLAN MAX - UNILEVER 9
ASLAN MAX - UNILEVER 10
ASLAN MAX - UNILEVER 11
ASLAN MAX - UNILEVER 12
ASLAN MAX - UNILEVER 13
ASLAN MAX - UNILEVER 14
ASLAN MAX - UNILEVER 15
ASLAN MAX - UNILEVER 16
ASLAN MAX - UNILEVER 17
ASLAN MAX - UNILEVER 18
ASLAN MAX - UNILEVER 19
ASLAN MAX - UNILEVER 20
ASLAN MAX - UNILEVER 21
ASLAN MAX - UNILEVER 22
ASLAN MAX - UNILEVER 23
ASLAN MAX - UNILEVER 24
ASLAN MAX - UNILEVER 25
ASLAN MAX - UNILEVER 26
ASLAN MAX - UNILEVER 27
ASLAN MAX - UNILEVER 28
ASLAN MAX - UNILEVER 29
ASLAN MAX - UNILEVER 30
ASLAN MAX - UNILEVER 31
ASLAN MAX - UNILEVER 32
ASLAN MAX - UNILEVER 33
ASLAN MAX - UNILEVER 34
ASLAN MAX - UNILEVER 35
ASLAN MAX - UNILEVER 36
ASLAN MAX - UNILEVER 37
ASLAN MAX - UNILEVER 38
ASLAN MAX - UNILEVER 39
Dünyanın her yerine gönderdiğimiz sayısız maskot nedeniyle, en zengin kategorimizi oluşturmaktadır. İhracat maskotlarının ürettiğimiz diğer maskotlardan elbette farkı yoktur ama ARGE çalışmalarımız ve ilerleme sürecimize çok katkısı olmuştur. Çünkü yurt dışına ihracat demek, çok uzaklarda olan müşteri demektir ve satış sonrasında sorun çıkmaması çok önemlidir. Bu süreç, bu konuda ilerlememizi ve maskot üretiminin her aşamasını gözden geçirmemizi, kendimizi geliştirmemizi sağlamıştır. Yirmi yedi yıllık malzeme, tasarım ve üretim deneyimimizi katlamış, dünya sahalarında adımızı tescillemiştir.

Maskot üretiminde markamızın, bütün lider markalar için uluslararası tek tercih seçeneği olmasının nedeni; 30 yılı aşkın bilgi birikimi, ihracat deneyimi ve yüksek kalite standardıdır. Spor maskotlarından gıda maskotlarına, hayvan maskotlarından teknoloji maskotlarına  varan geniş ürün yelpazemizle,  orijinal çizimlere  kusursuz benzerlikte üretimimizle, hafiflik devrimi yaratan ve maksimum hareket yeteneği sağlayan yüksek teknolojimizle, konforlu kullanımı gözeten maskot tasarımlarımız ve uzman ekibimizle, karakterine değer veren lider markaların partneri olmaktan gururluyuz.  

Yüksek teknoloji, kaliteli maskot üretiminin temel taşı olmakla birlikte, makineyi kullanan operatörün yeterliliği, projenin uzman ekip tarafından finale kadar takibi ve kurumsal iletişimin gücü 'en iyi ve mükemmel' sonuç için çok önemlidir. Ergonomi, hafiflik, animatör konforu, havalandırma gücü, batarya güvenliği, estetik kalitesi, hareket yeteneği ve satış sonrası destek gibi unsurların hepsi bir araya geldiğinde maskot kalitesi ortaya çıkar. 'En iyi maskot üretimi' demek, bütün bu özelliklerin bir araya gelmesi demektir. Maskot fiyatları, karakterin formuna ve yeteneğine göre değişim göstermekle birlikte; üretim için gerekli olan bütün donanıma sahip olan şirketimiz Maskot, kalitesine oranla en uygun fiyatlı maskotları sunmakla da tektir. 

Maskot üretimi konusunda edindiğimiz 30 yıllık deneyim sonucunda; en hafif, en rahat, en ergonomik, en konforlu, en estetik sonuçları alabiliyoruz. Bu konuda dünyada tek olmamızın nedeni, başka hiçbir üreticinin geçmişinde olmayan maskot çeşidine, uzman ekibe ve ileri teknolojide bir makine parkuruna sahip oluşumuzdur.

Son iki yıldır, aynı yüksek kalitede maskotları çok daha hızlı üretiyor olmamızın nedeni ara vermeden sürdürmüş olduğumuz arge çalışmalarımızdır. Çünkü bir maskot etkinlik tarihine yetiştirilmediği durumda,ne kadar yüksek kalitede üretildiğinin bir anlamı yoktur. Sonuç olarak; gönül rahatlığı ile söyleyebiliyoruz ve rakamlarla kanıtlayabiliyoruz ki; en kaliteli maskotu en hızlı şekilde yerine ulaştıran tek maskot üreticisi biziz. 😊Dünyanın neresinde olduğunuzun hiçbir önemi yok! Eğer etkinlik tarihinize dahayirmi gün varsa, bize hemen ulaşın! Yapmanız gereken tek şey, karakterinizin jpeg çizimini göndermek olacaktır. "Ama çok uzaksınız, nasıl iletişim kuracağız, maskotun üretim aşamalarını nasıl takip edeceğiz?" diye düşünmeyin!

Yıl olmuş 2023! Üretim sahamızdan anında videolar paylaşıyor, kritik noktalarda onayınızı alıyoruz. Ki şunu belirtmekte de fayda görüyorum; hiç gerek yok! Üretim görüntülerini paylaşalım ama siz geri kalanı bize bırakın! Yaratıcı ekibimiz zaten renk, doku, form, dengeler ve dozlar konusunda sizden titizdir. Biz; hem hareket yeteneğini, hem güvenliği, hem de estetiği ve orijinal benzerliği gözeterek ilerliyor, olabilecek en mükemmel sonucu size sunuyoruz. Gülüşün ifadesi, gamzenin derinliği ve etkisi gibi sizin belki de öngöremeyeceğiniz pek çok detayın üzerinde duruyoruz.

Bunu neden mi söylüyorum. Çünkü zamanı doğru değerlendirmek önemlidir. Bazen müşterimiz diyor ki; çizimde gözler tam karşıya bakıyor,maskotta da öyle olsun. Biz de diyoruz ki, "ama o zaman maskot sahada izleyicisiyle göz teması kuramaz!" Çizim başka bir şey, maskot başka birşeydir. Önemli olan karakteristik özellikleri korumak ama maskotun içinde insan olduğunu ve işlevini unutmamaktır.

Herhangi bir karakterin, formu nedeniyle eğer dezavantajları olacaksa, maskot üretimine uygun değilse, bunu da belirtiyoruz. Biz müşterimize sürpriz olabilecek hiçbir noktayı açıkta bırakmıyoruz. Tutamayacağımız hiçbir sözü vermiyoruz.

Siz bu ekibe güvenin, gerisini merak etmeyin! 😊