shipping worldwide since 32 years

DRAGON - DORİTOS

DRAGON - DORİTOS çizim
çizim
DRAGON - DORİTOS 3D
3D

KOLAY BİR YERİ OLMAYAN MASKOT !

Doritos'un Dragon'u bunun en iyi örneği! Peluş işçiliğinden beden formuna, kanatlarından özgün tırnaklarına kadar her bölgesi ayrı bir işçilik ve özen istiyor. Dişleri vakumdan üretilirken, tırnakları 3d printerda işlendi. Orjinal çizime sadakat ve kullanım konforu anlamında Dünya'da benzer ve daha iyi bir örneği olmadığını gururla belirtiyoruz. 
DRAGON - DORİTOS maskot
maskot
DRAGON - DORİTOS 2
DRAGON - DORİTOS 3
DRAGON - DORİTOS 4
DRAGON - DORİTOS 5
DRAGON - DORİTOS 6
DRAGON - DORİTOS 7
DRAGON - DORİTOS 8
DRAGON - DORİTOS 9
DRAGON - DORİTOS 10
DRAGON - DORİTOS 11
DRAGON - DORİTOS 12
DRAGON - DORİTOS 13
DRAGON - DORİTOS 14
DRAGON - DORİTOS 15
DRAGON - DORİTOS 16
DRAGON - DORİTOS 17
DRAGON - DORİTOS 18
DRAGON - DORİTOS 19
DRAGON - DORİTOS 20
DRAGON - DORİTOS 21
DRAGON - DORİTOS 22
DRAGON - DORİTOS 23
DRAGON - DORİTOS 24
DRAGON - DORİTOS 25
DRAGON - DORİTOS 26
DRAGON - DORİTOS 27
DRAGON - DORİTOS 28
DRAGON - DORİTOS 29
DRAGON - DORİTOS 30
DRAGON - DORİTOS 31
DRAGON - DORİTOS 32
DRAGON - DORİTOS 33
DRAGON - DORİTOS 34
DRAGON - DORİTOS 35
DRAGON - DORİTOS 36
DRAGON - DORİTOS 37
DRAGON - DORİTOS 38
DRAGON - DORİTOS 39
DRAGON - DORİTOS 40
DRAGON - DORİTOS 41
Maskot üretiminde markamızın, bütün lider markalar için uluslararası tek tercih seçeneği olmasının nedeni; 30 yılı aşkın bilgi birikimi, ihracat deneyimi ve yüksek kalite standardıdır. Spor maskotlarından gıda maskotlarına, hayvan maskotlarından teknoloji maskotlarına  varan geniş ürün yelpazemizle,  orijinal çizimlere  kusursuz benzerlikte üretimimizle, hafiflik devrimi yaratan ve maksimum hareket yeteneği sağlayan yüksek teknolojimizle, konforlu kullanımı gözeten maskot tasarımlarımız ve uzman ekibimizle, karakterine değer veren lider markaların partneri olmaktan gururluyuz.  

Yüksek teknoloji, kaliteli maskot üretiminin temel taşı olmakla birlikte, makineyi kullanan operatörün yeterliliği, projenin uzman ekip tarafından finale kadar takibi ve kurumsal iletişimin gücü 'en iyi ve mükemmel' sonuç için çok önemlidir. Ergonomi, hafiflik, animatör konforu, havalandırma gücü, batarya güvenliği, estetik kalitesi, hareket yeteneği ve satış sonrası destek gibi unsurların hepsi bir araya geldiğinde maskot kalitesi ortaya çıkar. 'En iyi maskot üretimi' demek, bütün bu özelliklerin bir araya gelmesi demektir. Maskot fiyatları, karakterin formuna ve yeteneğine göre değişim göstermekle birlikte; üretim için gerekli olan bütün donanıma sahip olan şirketimiz Maskot, kalitesine oranla en uygun fiyatlı maskotları sunmakla da tektir. 

Maskot üretimi konusunda edindiğimiz 30 yıllık deneyim sonucunda; en hafif, en rahat, en ergonomik, en konforlu, en estetik sonuçları alabiliyoruz. Bu konuda dünyada tek olmamızın nedeni, başka hiçbir üreticinin geçmişinde olmayan maskot çeşidine, uzman ekibe ve ileri teknolojide bir makine parkuruna sahip oluşumuzdur.

Son iki yıldır, aynı yüksek kalitede maskotları çok daha hızlı üretiyor olmamızın nedeni ara vermeden sürdürmüş olduğumuz arge çalışmalarımızdır. Çünkü bir maskot etkinlik tarihine yetiştirilmediği durumda,ne kadar yüksek kalitede üretildiğinin bir anlamı yoktur. Sonuç olarak; gönül rahatlığı ile söyleyebiliyoruz ve rakamlarla kanıtlayabiliyoruz ki; en kaliteli maskotu en hızlı şekilde yerine ulaştıran tek maskot üreticisi biziz. 😊Dünyanın neresinde olduğunuzun hiçbir önemi yok! Eğer etkinlik tarihinize dahayirmi gün varsa, bize hemen ulaşın! Yapmanız gereken tek şey, karakterinizin jpeg çizimini göndermek olacaktır. "Ama çok uzaksınız, nasıl iletişim kuracağız, maskotun üretim aşamalarını nasıl takip edeceğiz?" diye düşünmeyin!

Yıl olmuş 2023! Üretim sahamızdan anında videolar paylaşıyor, kritik noktalarda onayınızı alıyoruz. Ki şunu belirtmekte de fayda görüyorum; hiç gerek yok! Üretim görüntülerini paylaşalım ama siz geri kalanı bize bırakın! Yaratıcı ekibimiz zaten renk, doku, form, dengeler ve dozlar konusunda sizden titizdir. Biz; hem hareket yeteneğini, hem güvenliği, hem de estetiği ve orijinal benzerliği gözeterek ilerliyor, olabilecek en mükemmel sonucu size sunuyoruz. Gülüşün ifadesi, gamzenin derinliği ve etkisi gibi sizin belki de öngöremeyeceğiniz pek çok detayın üzerinde duruyoruz.

Bunu neden mi söylüyorum. Çünkü zamanı doğru değerlendirmek önemlidir. Bazen müşterimiz diyor ki; çizimde gözler tam karşıya bakıyor,maskotta da öyle olsun. Biz de diyoruz ki, "ama o zaman maskot sahada izleyicisiyle göz teması kuramaz!" Çizim başka bir şey, maskot başka birşeydir. Önemli olan karakteristik özellikleri korumak ama maskotun içinde insan olduğunu ve işlevini unutmamaktır.

Herhangi bir karakterin, formu nedeniyle eğer dezavantajları olacaksa, maskot üretimine uygun değilse, bunu da belirtiyoruz. Biz müşterimize sürpriz olabilecek hiçbir noktayı açıkta bırakmıyoruz. Tutamayacağımız hiçbir sözü vermiyoruz.

Siz bu ekibe güvenin, gerisini merak etmeyin! 😊